„DZIEŃ KOBIET 2023” W OŚRODKU SPORTU I REKREACJI

7 marca 2023 roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Wsi zorganizował „Dzień Kobiet 2023”   na sportowo dla wszystkich chętnych Pań.

Impreza miała na celu promocję zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji, a przede wszystkim zajęć ruchowych Aqua Fitnessu oraz zajęć Bachaty.

W „Dniu Kobiet 2023” wzięło udział około 70 uczestniczek w różnym przedziale wiekowym. Impreza rozpoczęła się od lekcji Bachaty z Moniką Smaczną ze szkoły LEMON Salsa.  Panie miały możliwość zapoznania się z krokami najbardziej sensualnego tańca świata. Należy zaznaczyć, że Bachata podbija parkiety taneczne na całym świecie i jest obecnie jednym z najbardziej popularnych tańców socjalowych. Bachata jest tańcem bardzo prostym rytmicznie, dzięki czemu świetnie nadaje się dla każdego, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tańcem.

Po godzinie spędzonej na poznawaniu podstawowych ruchów, bujaniu biodrami i energicznych krokach najbardziej romantycznego i uwodzicielskiego tańca prosto z Dominikany, Panie udały się na poczęstunek i spotkanie z Dyrektorem OSiR Panem Andrzejem Gutkowskim. Pan Andrzej złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczył każdej z Pań tulipana. Wszystkie Panie otrzymały również upominek od Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz pakiet próbek od sponsora imprezy – firmy Sylveco.

Zwieńczeniem wydarzenia pn. „Dzień Kobiet 2023” był… Aqua Fitness Show, czyli coś, na co czekało większość uczestniczek imprezy. Pani Wiosna Anna Łyczko swoim strojem wiosennym pobudziła do ćwiczeń wszystkie Panie, które mają już dość zimy, a na pojawienie się wiosny chcą się dobrze przygotować! Ćwiczeniom towarzyszyło dużo pozytywnych emocji oraz wiosennego uśmiechu. Na zakończenie Panie mogły zrelaksować się w jacuzzi, saunie, grocie solnej oraz skorzystać z masaży wodnych.

Najwa     żniejsza w tym wszystkim  jednak była dobra zabawa i relaks.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom imprezy za przybycie i za wspólnie spędzony czas.

Serdeczne dziękujemy firmie SYLVECO  za okazaną życzliwość i sponsoring imprezy poprzez ufundowanie pakietów próbek dla uczestników imprezy sportowo-rekreacyjnej pod nazwą „Dzień Kobiet 2023” w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Trzebownisku zs. w Nowej Wsi.

„Sport pozwala pokazać wielu osobom piękną stronę życia (…).”

– Giba

Pe

Pełna fotorelacja zdjęciowa znajduje sie na fb OSiR