Strefa wody

Nowoczesna pływalnia kryta.

Basen

Kursy pływania

Szkółka pływacka

Aqua fitness

Grupy zorganizowane

Pływalnia Kryta OSiR Nowa Wieś

Dwie niecki
- duża i mała

Zjeżdżalnia o długości 61,5 m

Balkon widokowy

Gejzer
powietrzny

Hydromasaż
Masaż karku

Sztuczny nurt

Basen to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. Nasz obiekt jest w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Kryta pływalnia jest pierwszym obiektem w okolicy posiadającym oprócz dużej niecki o wymiarach 12,5 x 25m i głębokości 1,2 – 1,8m, małą nieckę o wymiarach 6 x 12,5m i głębokości 0,9m, oraz nieckę hamowni zjeżdżalni z balkonem widokowym.

Duży basen posiada sześć pasów do pływania, zaś mały wyposażony jest w atrakcje wodne (gejzer powietrzny, masaż karku, hydromasaże, sztuczny nurt) sterowane przyciskami umieszczonymi w pomieszczeniu ratownika. Zjeżdżalnia zewnętrzna o długości 61,5 mb oparta na stalowej konstrukcji wsporczej.

Obiekt wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do uzdatniania wody. Oprócz zabiegów higieniczno-sanitarnych dna basenów są codziennie czyszczone odkurzaczem podwodnym. Nowoczesny system klimatyzacji zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność. Przestrzenny parking dla samochodów osobowych i autokarów sprzyja zarówno indywidualnym przyjazdom całych rodzin jak i zorganizowanych.

Dlaczego warto pływać?

Dbasz o zdrowie
i kondycję

Poprawiasz sylwetkę
i sprawność

Jesteś aktywny
niezależnie od wieku

Spędzasz czas
z rodziną

Aktywność niezależnie
od pogody

Sposób na relaks
i odprężenie

Basen to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. Można tutaj robić prawie wszystko – począwszy od pływania w basenie, poprzez świetną zabawę na zjeżdżalni, kończąc zaś na relaksie podczas masażu wodnego. I nawet w najbardziej zimny, wietrzny jesienno – zimowy dzień możemy bez problemu korzystać z tej formy aktywnego wypoczynku. Pływanie zbawiennie wpływa na nasz organizm: modeluje sylwetkę, poprawia odporność organizmu i zwiększa jego wydolność, pozwala stracić nadmiar tkanki tłuszczowej i tym samym wspomaga odchudzanie, opóźnia oznaki starzenia się, dodaje ciału lekkości.

Pływanie jest sportem, który może uprawiać każdy, niezależnie od wieku. W każdym wieku można rozpocząć również naukę pływania. Nigdy na to nie jest zbyt późno.  Im wcześniej to jednak zrobimy tym lepiej, zwłaszcza że pływanie stanowi jeden z najważniejszych czynników w systemie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży.

 

 

 

Sprawdź jak aktywnie spędzić czas w OSiR Nowa Wieś

Strefa ruchu

 

Strefa relaksu i zdrowia

 

Strefa siły

 

Strefa dziecka

 

Na świeżym powietrzu

 

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi na podstawie art.6 ust. 1 lit.a RODO w celu kontaktu z użyciem danych podanych w formularzu kontaktowym.

13 + 15 =