Zajęcia z AQUA fitness

Dla osób w każdym wieku!

Zajęcia z AQUA fitness – OSiR Nowa Wieś

Szanowni Państwo !

Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku nastąpią zmiany w zakupie biletów na zajęcia AQUA FITNESS.

 • Sprzedaż online możliwa jest tylko na zakup biletów jednorazowych na zajęcia Aqua Fitness.    W momencie zakupu biletu nie ma możliwości przeniesienia zajęć na inny termin.                       W przypadku nie pojawienia się na zajęciach bilet przepada.
 • Sprzedaż online udostępniana jest na kolejne 2 tygodnie.
 • Rezerwacja od 1 stycznia 2024 roku na karty Multisport, Vanity Style i Medicover będzie zablokowana. Wejście na powyższe karty będzie możliwe tylko i wyłącznie w kasie basenu bez wcześniejszej rezerwacji.
 • Zakup karnetu na zajęcia Aqua Fitness możliwy jest tylko i wyłącznie w kasie basenu. Termin ważności karnetu wynosi 60 dni od pierwszych zajęć. Po tym terminie nie ma możliwości przenoszenia zajęć.
 • Osoby posiadające wykupione bilety i karnety przed 1 stycznia 2024 roku, zobowiązane są do ich wykorzystania do 29 lutego 2024 roku. Po tym terminie powyższe karnety i bilety stracą ważność.

 

PONADTO INFORMUJEMY, ŻE OD 1 STYCZNIA 2024 ROKU ZMIENIA SIĘ CENA ZA ZAJĘCIA AQUA FITNESS ORAZ GODZINA ZAJĘĆ.

Cena za zajęcia jednorazowe od 1 stycznia 2024 wynosi 25,00 zł.

Godzina zajęć: wtorek, czwartek 19:30-20:15

 

Również gimnastyka w wodzie dotąd znana była jako forma rehabilitacji, a teraz jest modnym wariantem ćwiczeń fitnessowych, wykonywanych przy muzyce. Na aqua fitness mogą chodzić osoby cierpiące na schorzenia układu kostno-stawowego, artretyzm, otyłe, po operacjach itp. Dzięki prawom fizyki ciało staje się dużo lżejsze i w wodzie wykonujesz ćwiczenia, które „na lądzie” byłyby dla ciebie za trudne lub bolesne, do tego prawie się nie męczysz. Nie obciążasz przy tym mięśni, kręgosłupa ani stawów. Aby chodzić na aqua-fitness, nie trzeba umieć pływać.

 

Aqua Fitness to forma aktywności fizycznej, która zdobywa sobie coraz szerszą rzeszę zwolenników. Ze względu na korzyści, jakie niesie i wskazania do jej uprawiania, przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich oraz sprawności fizycznej.  Wyjątkowe właściwości wody sprawiają, że jest to trening przyjemny i efektywny oraz dostępny dla wszystkich – bez względu na płeć czy wiek.

Dodatkowo sprzęt, w który wyposażamy przed zajęciami każdego naszego klienta ułatwia wykonywanie ćwiczeń w wodzie, daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa, także osobom nieumiejącym pływać.

Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, przez wykwalifikowanych instruktorów, przy odpowiednio dobranej muzyce. Aqua Fitness spośród wszystkich dostępnych form powoduje najmniejsze obciążenie dla organizmu przy stosunkowo dużej liczbie spalanych kalorii. Aqua Fitness to ćwiczenia w wodzie w postaci prostej choreografii przypominających aerobik. Angażowane są tu wszystkie grupy mięśniowe a ćwiczenia natomiast są bardzo bezpieczne i efektywne. Opór wody sprawia iż 1 minuta ćwiczeń   w wodzie jest równa 5 minutom zwykłych ćwiczeń na lądzie. Zajęcia działają przeciwbólowo ze względu na zmniejszenie wrażliwości zakończeń nerwowych, likwidują napięcie i stres. Dzięki ćwiczeniom wysmuklisz sylwetkę i zmobilizujesz się do kontroli wagi  i pielęgnacji ciała.

 

Cennik – Aqua Fitness – obowiązujący od 1 stycznia 2024

Zajęcia AQUA FITNESS w wodzie

Dzień tygodnia                               Wejście zł/godz./osoba
Poniedziałek-Niedziela Wejście jednorazowe 25,00 zł
Poniedziałek-Niedziela

Karnet 10-cio godzinny – 240,00 zł

W przypadku zakupu karnetu 10 cio godzinnego dodatkowe wejście na Aqua Fitness za złotówkę.

Poniedziałek-Piątek do godziny 12:00 Wejście jednorazowe 20,00 zł
Poniedziałek-Piątek do godziny 12:00 Karnet 10-cio godzinny – 190,00 zł

  Karnet SENIOR FITNESS 

karnet 5 wejściowy (aqua+fitness)

180,00 zł

Regulamin zajęć FITNESS w wodzie Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi

 1. Niniejszy regulamin dotyczy zasad korzystania z zajęć FITNESS w wodzie organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi (zwany dalej również OSiR). Przez zajęcia FITNESS w wodzie rozumie się zajęcia fitness w wodzie typu AQUA FITNESS, AQUA STEP, AQUA AEROBIC, AQUA JOGGING itp.
 2. Zajęcia FITNESS w wodzie odbywają się w hali basenowej Krytej Pływalni Fala w Nowej Wsi.
 3. Każdy uczestnik zajęć FITNESS w wodzie zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania niniejszego Regulaminu oraz Regulaminu Pływalni Fala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi.
 4. Uczestnikiem zajęć FITNESS w wodzie może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma przeciwwskazań lekarskich do wykonywania ćwiczeń fizycznych w wodzie. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach FITNESS w wodzie jest możliwe tylko pod opieką rodzica lub opiekuna.
 5. Osoba, która nie spełnia wymogów, o których mowa w pkt 4 niniejszego Regulaminu, nie może uczestniczyć w zajęciach FITNESS w wodzie.
 6. Uczestnictwo w zajęciach FITNESS w wodzie stanowi potwierdzenie przez uczestnika zajęć, że stan jego zdrowia pozwala na korzystanie z tej formy ćwiczeń i bierze on pełną odpowiedzialność za następstwa w sferze swojego zdrowia, powstałe w wyniku ćwiczeń wykonywanych w ramach zajęć FITNESS w wodzie.
 7. Zajęcia FITNESS w wodzie odbywają się według ustalonego harmonogramu. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. O udziale w zajęciach decyduje kolejność wykupienia/ rezerwacji usługi oraz pobranie paska transponderowego.
 8. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest uiszczenie opłaty zgodnie z cennikiem OSiR:                                                                                   – za pośrednictwem serwisu internetowego – obowiązuje przedsprzedaż biletów jednorazowych online w okresach 4 tygodniowych. Dla posiadaczy kart typu MultiSport, VanityStyle itp. oraz posiadaczy karnetów 10-cio wejściowych OSiR istnieje możliwość rezerwacji online. Przedsprzedaż/rezerwacja biletów online rozpoczyna się w każdy poniedziałek miesiąca od godz. 14:00. Przedsprzedaż/rezerwacja biletów online prowadzona jest przez zarejestrowane konto       w sklepie internetowym, jak i bez rejestracji użytkownika. Wymagane jest posiadanie adresu email. W celu dokonania zakupu/rezerwacji należy wejść na stronę www.basentrzebownisko.pl i przejść na podstronę sklepu eaktywni – KUP BILET.W przypadku zakupu/rezerwacji w sklepie internetowym pobierana jest dodatkowa opłata transakcyjna (wysokość opłaty widoczna na stronie sklepu online po zalogowaniu). Sprzedaż/ rezerwacja online zamykana jest 8 godzin i 15 minut  przed każdymi zajęciami.                                                                                   – w kasie OSiR nie więcej niż 60 minut przed każdymi zajęciami.              
 9. Przeniesienia rezerwacji online oraz przeniesienia zakupionego biletu wstępu online można dokonać do momentu zamknięcia sprzedaży/rezerwacji online o której mowa w pkt 8.  W przypadku nie stawienia się na zajęciach oraz nie odwołania rezerwacji oplata za bilet wstępu nie zostanie zwrócona.
 10. W przypadku dostępności miejsc istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej na zajęcia w dniu w którym odbywają się zajęcia, nie wcześniej niż od momentu zamknięcia sprzedaży online, pod numerem telefonu 17 77 13 120.
 11. Wykupując/rezerwując usługę należy określić dzień i godzinę uczestnictwa w zajęciach.
 12. Przy zakupie usługi uczestnik zajęć winien przekazać organizatorowi numer telefonu kontaktowego, email, a także poinformować o jego zmianie w celu umożliwienia kontaktu w sytuacjach nadzwyczajnych.
 13. Zajęcia FITNESS w wodzie prowadzone są przez instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego rodzaju zajęć. Instruktor zajęć FITNESS w wodzie (zwany dalej również instruktorem) może przebywać na hali basenowej w stroju sportowym (tj. spodenki, koszulka z krótkim rękawem, obuwie sportowe).
 14. Do uczestnictwa w zajęciach nie jest wymagana umiejętność pływania.
 15. Uczestnik zajęć FITNESS w wodzie obowiązany jest stosować się do poleceń instruktora. Organizator zajęć nie odpowiada za szkody wynikające z niedostosowania się przez uczestnika zajęć do poleceń i wskazówek instruktora.
 16. W ramach ceny uiszczonej za uczestnictwo w zajęciach FITNESS w wodzie, uczestnik zajęć ma do dyspozycji 60 minut na basenie, w tym 45 minut zajęć FITNESS w wodzie. Po upływie 60 minut, pobyt na basenie będzie dodatkowo płatny w kasie, według cennika OSiR.
 17. OSiR zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu zajęć FITNESS.

Pobierz: Regulamin zajęć Aqua Fitness w wodzie

 

Terminy zajęć AQUA FITNESS – od 1 stycznia 2023

wtorek od 19.15 do 20.00

czwartek od 19.15 do 20.00

 

Terminy zajęć AQUA FITNESS – od 1 stycznia 2024

wtorek od 19.30 do 20.15

czwartek od 19.30 do 20.15

Kadra – Aqua Fitness

 

ANNA ŁYCZKO – Magister Wychowania Fizycznego, specjalność gimnastyka korekcyjna, Doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Trener Polskiej Federacji Nordic Walking, Trener Bungy Pump, instruktor fitness, instruktor pływania sportowego oraz specjalizacja w aqua fitness, instruktor Pilates. Ratownik WOPR oraz Ratownik Medyczny. Uczestniczka wielu konwencji fitness, aqua fitness oraz Nordic Walking. Pasjonatka idei zdrowego stylu życia. Koordynator lokalny projektów ogólnopolskich: PROKobieta 50+, PRO Men 50+, PAS-Ja!, Monitoring Sportu 50+, Seniorada, PARK.

Sprawdź jak aktywnie spędzić czas w OSiR Nowa Wieś

Strefa wody

 

Strefa relaksu

 

Strefa siły

 

Strefa ruchu

 

Strefa dziecka

 

Na powietrzu

 

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku z siedzibą w Nowej Wsi na podstawie art.6 ust. 1 lit.a RODO w celu kontaktu z użyciem danych podanych w formularzu kontaktowym.

12 + 8 =